• Kategorie
  • Parametry
  • Adaptery wielomodowe

. Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LC. . Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospa...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 30 szt.
Waga 0.004 kg.
5.28
. Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM wielomodowy łączący dwie pary złącz typu SC. . Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dosp...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 30 szt.
Waga 0.008 kg.
3.39
. Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu SC. . Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabl...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 30 szt.
Waga 0.004 kg.
1.09
. Adapter AD-ST/ST-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu ST. . Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabl...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 30 szt.
Waga 0.008 kg.
3.35
. Adapter AD-SC/SC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu SC. . Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 30 szt.
Waga 0.004 kg.
1.92
. Adapter wielomodowy łączący dwa złącza typu LC. . Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucy...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 30 szt.
Waga 0.002 kg.
4.45