• Categories
  • Cyfrowy celownik noktowizyjny Real Hunter DS508 QHD 5-20x

The Symbol : 11054-uniw

Najnowszy celownik na rynku Real Hunter DS508 o maksymalnym powiększeniu 20 krotnym. Posiada iluminator 850 nm, który można demontować.

3582.72
opak Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1 opak

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

Cyfrowy celownik noktowizyjny Real Hunter DS508 QHD 5-20x

 

 

 

Najnowszy celownik noktowizyjny o wysokich parametrach. Real Hunter DS508 debiutuje w czerwcu tego roku jako produkt, który może zatrząść rynkiem noktowizorów. Wyróżniają go nietypowe rozwiązania, których na próżno szukać u innych producentów. Świetna optyka w niskiej cenie.

Innowacyjna optyka
Real Hunter DS508 został zaprojektowany w technologii cyfrowej opartej o matryce CMOS. Dzięki temu rejestrowany obraz jest szczegółowy i wyraźny. Nawet przy maksymalnym powiększeniu 4x jesteśmy w stanie zaobserwować niemalże ten sam widok co przy 1x.

 

 

 

Urządzenie posiada stałe powiększenie optyczne 5x jednocześnie zachowuje użyteczne pole widzenia oraz dużą szczegółowość obserwowanego celu. Łącznie możemy uzyskać powiększenie 20x przy wsparciu zoomu cyfrowego.

Widzenie nocne jest możliwe dzięki iluminatorowi podczerwieni znajdującemu się w zestawie. Za pomocą tego doświetlacza jesteśmy dostrzec obiekty oddalone nawet o 300 m. Urządzenie montowane jest na szynę weaver do celownika. Istnieje możliwość zamontowania innego iluminatora.

 

Wytrzymały i lekki
Celownik noktowizyjny dzięki swojej obudowie wykonanej z aluminium stał się odporny na duże przeciążenia jakie mogą towarzyszyć wystrzałowi czy nawet upadkowi z niedużej wysokości. Ponadto jako nieliczne urządzenie tej kategorii posiada klasę odporności na pyły i wodę IP65. Świetnie sprawdzi się na łowisku w każdą pogodę.

Ważnym aspektem urządzenia są przyciski umieszczone na górze urządzenia. Są wygodne w użytkowaniu, ponieważ każdy z nich jest od siebie odseparowany więc przy odrobinie wprawy będziesz ich używać bez konieczności spoglądania na nie. Ponadto dzięki przełącznikom membranowym naciskanie nie powoduje żadnych dźwięków. Zostajemy więc niezauważeni i nieusłyszani.

 

 

Do urządzenia na stałe dołączony jest montaż na szynę weaver 22 mm!

Dodatkowe funkcje
Real Hunter DS508 może rejestrować filmy oraz zdjęcia. Możemy zamontować w nim kartę nawet do 64 GB co pozwoli na zapisywanie długich relacji z naszych polowań oraz uchwycenie dużej ilości wspomnień.

Do zestawu zostały pokrowiec na urządzenie w kolorze moro, który świetnie dopasuje się do każdego stroju myśliwskiego. Etui posiada wygodny pasek do zawieszenia na ramię.

 

 

 

Urządzenie posiada do wyboru aż 10 języków, by każdy mógł korzystać z niego. Nominalnym językiem urządzenia jest język polski i taki też jest ustawiony od samego początku.

Celownik posiada oryginalne świńskie ucho, które otwiera się dopiero gdy przykładamy oko do celownika. Rozwiązanie to pozwoliło jeszcze bardziej zabezpieczyć optykę przed zabrudzeniem oraz zwiększyć dyskretność, ponieważ światło ekranu jest niewidoczne gdy się odchylamy.

Skład zestawu:

  • Celownik Real Hunter DS508
  • iluminator podczerwieni DS8N
  • 4 baterie CR123
  • etui
  • instrukcja obsługi w języku polskim

 

 

 

 

 

Gwarancja 24 miesiące
Waga 585 g (630 g z akumulatorami)
Wymiary 280×79×72 mm
Zasilanie 3 x CR123, od 4 do 6 godzin
Klasa szczelności IP65
Moc 1200 mW
Obiektyw F1.3
Powiększenie optyczne 5x stałe
Zoom cyfrowy 4x
Temperatura pracy -20°C do 50°C
Odległość od oka 50 mm
Regulacja mocy iluminatora 11 stopni
Długość fali 850 nm
Wymiary iluminatora 92x41x54 mm
Zasilanie iluminatora 1 x CR123
Waga iluminatora 145 g
Temperatura pracy iluminatora od -30°C do 50°C
Czas pracy iluminatora 5 godzin
Maksymalny zasięg 300 m
Źrenica wyjściowa 8 mm
Rozdzielczość matrycy 1440p
Czułość matrycy 1x10-3 Lx
Wyświetlacz OLED 480x480px
Ostrość od 5m do ∞
Tolerowana wilgotność od 5% do 95%
Port microUSB zewnętrzne źródła zasilania o napięciu 5V
Port microSD karty pamięci do 64GB
Tolerowana wilgotność powietrza od 5% do 95%
Klasa szczelności iluminatora IP65
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
E-mail
Ask a question