• Categories
  • Dyktafon w listwie VOX 7M4 DYK-405C

The Symbol : 13241-uniw

Dyktafon profesjonalnie ukryty przez laboratorium AlfaTronik w listwie zasilającej (przedłużaczu) firmy Lestar. Stanowi świetne rozwiązanie do dyskretnego nagrywania dźwięków z pomieszczenia.

943.65
opak Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

Dyktafon w listwie VOX 7M4 DYK-405C

 

Będziemy w kontakcie

 

Listwa z podsłuchem DYK-405C to innowacyjne i jednocześnie wyjątkowo dyskretne urządzenie rejestrujące dźwięk, które przygotowane jest do pracy pod stałym zasilaniem 220-230V. Wizualnie nie różni się niczym od standardowej listwy zasilającej, co potęguje dodatkowo autentyczność tego zastosowania. Podsłuch pracuje również jako standardowa listwa i można do niej podłączyć dowolne urządzenie, dlatego idealnie sprawdzi się w warunkach domowych czy biurowych. Wewnątrz listwy został ukryty dyktafon - aby się do niego dostać należałoby rozkręcić plastikowe body przedłużacza. Za pomocą detekcji dźwięku dyktafon zarejestruje każdą rozmowę. Bezproblemowe, prawda? Zamontuj dyktafon tam, gdzie zechcesz i szpieguj swobodnie! 

 

LISTWA DYK-405C TO:

  • NIEPOZORNY PODSŁUCH
  • PRAKTYCZNY SPRZĘT

 

NIEPOZORNY PODSŁUCH


Listwa nie różni się wyglądem ani działaniem od standardowego przedłużacza, a sam dyktafon ukryty jest w taki sposób, że nie dostrzeże go żadna z osób niepożądanych. Kwestia wizualna pozostaje bez zmian - plastikowe body, standardowy rozmiar oraz duży przycisk przełączający o intensywnym kolorze - innymi słowy, jest to podstawowe wyposażenie wnętrza, w którym użytkownik dba o dostęp do prądu. Biorąc pod uwagę, że listwy zasilające są obecnie niemal w każdym pomieszczeniu, nie trudno będzie je zaimplementować, jednocześnie nie wzbudzając niczyich podejrzeń. Ich działanie nie różni się niczym od klasycznych listew, dlatego też wypadają tak autentycznie. Dyktafon natomiast ukryty jest w środku obudowy i żeby go znaleźć trzeba byłoby ją rozkręcić i otworzyć, więc prawdopodobieństwo takiego przypadku jest naprawdę znikome. Mimo że mikrofon również umieszczony jest wewnątrz, to użytkownik może być pewien jakości przesyłanego dźwięku, który gwarantuje czuły przetwornik.

 

PRAKTYCZNY SPRZĘT

 

Listwa DYK-405C należy do wąskiej grupy produktów szpiegowskich, które mogą pracować pod stałym zasilaniem, dzięki czemu nie występuje w przypadku tego modelu ryzyko rozładowania akumulatora w kluczowym momencie oraz utraty jakichkolwiek cennych informacji. Co ważne, po odłączeniu od zasilania podsłuch nadal działa za pomocą wbudowanego akumulatora, który pozwala na pracę ok. 2 dni w trybie czuwania. Ponadto urządzenie nie posiada żadnych dodatkowych, świecących diod - nie wydaje sygnałów zarówno świetlnych, jak i dźwiękowych, które mogłyby zdemaskować podsłuchującego oraz dla większej niepoznaki. Dlatego idealnie nada się do wykorzystania go w domu, biurze czy miejscu pracy, a dzięki detekcji dźwięku użytkownik może być pewien, że podczas podsłuchu nie ominie go żadna istotna informacja.

 

Listwa podsłuchująca

Rozpoczęcie nagrywania odbywać będzie się za pomocą detekcji dźwięku. W przypadku dyktafonu ukrytego w listwie zasilającej użytkownik może szpiegować swobodnie nie przejmując się, że wzbudzi dodatkowe podejrzenia. W momencie, kiedy urządzenie wyłapie pierwsze słowa - rozpocznie nagrywanie. Wówczas użytkownik będzie znał przebieg całej rozmowy, która odbywała się w promieniu 8-10 metrów od urządzenia. Swobodny dostęp do nagranych plików, dodatkowo ułatwi ich odsłuch i pozostawi użytkownika bez obaw o rejestracje wypowiedzi bez kontekstu. 

 

Waga 650 g
Wymiary 375 x 67 x 51 (mm)
Zasilanie akumulator Li-Ion 3.7V
Obudowa Plastik
Czułość mikrofonu 10
Interfejs USB 2.0 High Speed
Zakres częstotliwości 80 ÷ 8 000 Hz
Kompatybilność Linux, Mac OS, Windows XP, 7, 8, 10
Czas ładowania akumulatora ok. 1.5 h (5 V DC, ≤1 A)
Nagrywanie podczas ładowania Tak
Format zapisu WAV
Datowanie nagrań Tak
Pamięć wbudowana 8 GB = 154 h nagrań
Długość przewodu 1.5 m
System aktywacji Mikro przełącznik
Próbkowanie 48 kHz
Jakość nagrania (bit rate) 192 kbps
Aktywacja głosowa VOX TAK
Czas pracy (na akumulatorze/ zas. sieciowe) 80 h - aktywacja głosowa VOX, nieograniczony - zasilanie sieciowe
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question