• INFIRAY SAIM SCP19W

The Symbol : 13845-uniw

Luneta termowizyjna serii Saim została zaprojektowana z myślą o przenośności i łatwości obsługi. Ergonomiczna konstrukcja i doskonała jakość obrazowania sprawiają, że seria Saim jest doskonałym towarzyszem do nocnych obserwacji.

17536.50
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 4 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

Szukasz urządzenia, które będzie posiadało najlepszy stosunek jakości do ceny?

InfiRay to marka popularna wśród osób, interesujących się tematyką łowiecką głównie ze względu na wysoką jakość wykonania urządzeń oraz ich niezawodność. Wielu użytkowników decyduje się na nie ze względu na jakość sprzętu, ale także cenę.

Ty także przekonaj się o ich zaletach!

 

KOMPAKTOWA I PORĘCZNA KONSTRUKCJA

+

BAZOWE FUNKCJE OPERACYJNE

=

IniRay SAIM SCP19W

WIDOCZNIE LEPSZA JAKOŚĆ

Seria InfiRay SAIM to urządzenia charakteryzujące się ergonomiczną konstrukcją i kompaktowym rozmiarem, które dają gwarancję wygodnej obsługi urządzenia. Mimo niewielkich gabarytów, urządzenia te nie tracą na jakości - wręcz przeciwnie - wyposażone są w nader satysfakcjonujące komponenty.

Nowa jakość zaimplementowanego wyświetlacza LCOS 1280 x 960 px znacząco poprawia klarowność, szczegółowość i jakość obrazu uzyskanego poprzez urządzenie. Celownik termowizyjny InfiRay SAIM SCP19W skonstruowany jest w oparciu o 19 mm obiektyw, sensor o rozdzielczości 256 x 192 px oraz odświeżanie, wynoszące 25 Hz, które w efekcie zapewniają mu wyjątkowo płynny i bogaty w szczegóły obraz oraz niezawodne właściwości optyczne, a użytkownikowi skuteczne, precyzyjne i zdecydowanie bardziej klarowne polowanie.

 

DOBRA JAKOŚĆ W ŚWIETNEJ CENIE

InfiRay SCP19W zapewnia świetnej jakości obserwacje. Zastosowane w nim rozwiązania pozwolą uzyskać wyraźny obraz na dystansie do 986 metrów nawet podczas wymagających warunków atmosferycznych. Zdarza Ci się polować w deszczu, we mgle czy w towarzystwie porywistego wiatru? Serii SAIM to nie straszne! Możesz być pewien, że Twoje obserwacje nie stracą na jakości, a ich zasięg będzie satysfakcjonujący mimo niesprzyjającej pogody. Celownik zawdzięcza to zaimplementowanemu trybowi ultra-clear, który odpowiada za jakość obrazu podczas różnych warunków atmosferycznych.

Chwiejne warunki atmosferyczne oraz konieczność dostosowania do nich zmiennych w urządzeniu potrafią nawet najbardziej skupionego myśliwego. Ty też nie lubisz, kiedy majstrowanie przy ustawieniach odwraca Twoją uwagę? Nie chcesz odrywać wzroku od celu? W celowniku termowizyjnym SCP19W regulacja ostrości została umieszczona komfortowo po lewej stronie muszli ocznej urządzenia. Dodatkowo wyposażone jest również w funkcję PiP (obraz w obrazie), która pozwala użytkownikowi na wygodną obserwację celu przy jednoczesnym zachowaniu szerokiego pola widzenia.

POLE WIDZENIA: 9.2° - 6.9°

POWIĘKSZENIE: 2.3 - 4.6 x

 

DOSTOSUJ DO SWOICH PREFERENCJI

W zależności od tego, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania łowieckie - wybierz odpowiedni tryb wyświetlania obrazu - chłodny lub ciepły. W chłodnych tonach zobaczysz wyraźniejszą jakość renderowania z wyraźnymi, jarzącymi się obiektami. Jeśli jednak Twój wzrok będzie zmęczony długotrwałym patrzeniem w obiektyw, możesz skorzystać z koloru ciepłego, który zapewni przyjemniejszy dla oka obraz.

TRYBY WYŚWIETLANIA OBRAZU:

WHITE HOT - ciepłe w jasnym kolorze. Im wyższa temperatura, tym jaśniejsza tonacja.

BLACK HOT - ciepłe w ciemnym kolorze. Im wyższa temperatura, tym ciemniejsza tonacja.

RED HOT - ciepłe w ciemnym kolorze. Czerwone wyróżnienie najcieplejszych kolorów.

COLOR - od wysokiej temperatury do niskiej temperatury; obraz jest kolorowy.

 

REJESTRACJA W TRYBIE KAMERY

Uwiecznij najlepsze momenty podczas polowania i dziel się nimi ze znajomymi, rodziną czy innymi pasjonatami myślistwa. A może prowadzisz bloga tematycznego lub tworzysz społeczność w Internecie razem z innymi myśliwymi? Zaskocz ich jakością swoich nagrań! Wbudowany w urządzenie moduł pozwoli Ci na przechwycenie zdjęć lub filmów, które zostaną zapisane na zintegrowanej pamięci o pojemności 16 GB. Za pomocą WiFi transmituj je z łatwością na telefon lub inne urządzenie, na którym chciałbyś je ponownie odtworzyć.

 

SATYSFAKCJONUJĄCY CZAS PRACY

Zastosowane w InfiRay SAIM SCP19W elementy o niskim poborze mocy zapewniają satysfakcjonujący czas pracy. Celownik zasilany jest dwoma bateriami CR123. Ich żywotność gwarantuje nieprzerwaną pracę do 8 godzin. W ten sposób nie będziesz musiał martwić się o szybkie rozładowanie urządzenia. Możesz jednak dodatkowo wydłużyć czas jego działania poprzez podłączenie termowizora do zasilacza zewnętrznego za pomocą kabla Type-C, znajdującego się w zestawie, np. do power-banka.

 

PORĘCZNE WYMIARY

Seria InfiRay SAIM to kilka urządzeń termowizyjnych o niewielkich gabarytach, przeznaczonych do eksploracji w terenie - również w nocy i w warunkach słabego oświetlenia. Termowizory „prześwietlają" otoczenie i pomagają zobaczyć ludzi, zwierzęta lub przedmioty z odległości setek metrów. Prosty w użyciu, mogący pochwalić się płynnym obrazem i możliwością nagrywania wideo SAIM SCP19W jest idealnym towarzyszem podczas polowania, niezależnie od tego, jaką jego formę na co dzień wybierasz. Maksymalna waga urządzenia mieści się w granicach 380 gramów, a jego wymiary wynoszą 186 x 61 x 61 mm.

 

CO W ZESTAWIE?

  • KAMERA TERMOWIZYJNA SCP19W
  • NOWA SZYNA WEAVER
  • KABEL USB
  • INSTRUKCJA + GWARANCJA
  • SASZETKA/ NERKA Z PASKIEM
Waga 380 g
Wymiary 186 x 61 x 61 mm
Zasilanie 2 x CR123A (3V)
Klasa szczelności IP67
Wyświetlacz 1280 x 960 LCOS
Marka InfiRay
Model SAIM SCP19W
Czas pracy na baterii do 8 h
Pole widzenia 9.2° - 6.9°
Powiększenie optyczne 2,3 - 4,6 x
Pamięć wewnętrzna Brak
Rozmiar piksela 12 µm
Średnica obiektywu 19 mm
Sensor termiczny 256 x 192 px
Odświeżanie 25 Hz
Zasięg obserwacji 986 m
Zoom optyczny -
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question