• Kamera samochodowa wideorejestrator VIOFO T130 3CH

The Symbol : 13566-uniw

Kamera samochodowa VIOFO T130 w wersji 3-kanałowej nagrywający trasę z przodu i z tyłu, a także wnętrze pojazdu jednocześnie. Kamera wewnętrzna posiada diody IR umożliwiające nagrywanie w ciemnościach.

1551.15
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 2 opak
The Weight Of The 0.15 kg
EAN 6972147071554

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

Kamera samochodowa VIOFO T130 3CH

 

 • Zestaw 3 kamer stanowi kompleksowe rozwiązanie do monitoringu pojazdu.
 • Łatwe ustawienie kąta widzenia dzięki oddzielnej regulacji wszystkich kamer oraz podglądowi zdalnemu.
 • Wyposażona w super wydajny przetwornik obrazu Sony Starvis w module głównym oraz tylnym. Moduł wewnętrzny posiada sensor Omnivision Nyxel, zoptymalizowany do pracy z diodami podczerwieni.
 • Rejestruj to, co dzieje się w pojeździe nawet w trudnych warunkach oświetleniowych dzięki doświetleniu diodami IR.
 • Kamera wewnętrzna z możliwością uchylenia w lewą stronę pozwoli łatwo zarejestrować przebieg ewentualnej kontroli drogowej.
 • Rejestrator polecany jest m. in. do samochodów nauki jazdy, taksówek oraz pojazdów komunikacji zbiorowej.
 • Aktywny tryb parkingowy zadba o kompleksowy monitoring Twojego pojazdu na zewnątrz i od środka także podczas postoju (funkcja wymaga podłączenia do stałego zasilania za pomocą dedykowanego adaptera zasilania).
 • Pobieraj pliki video z kamery do swojego telefonu za pośrednictwem wydajnego modułu WiFi oraz bezpłatnej, spolszczonej aplikacji VIOFO App na smartfony. 

 

Parametry optyczne kamer VIOFO T130 3CH

Kamery w rejestratorze jazdy VIOFO T130 wyposażone są w wysokiej klasy układ optyczny marki Sony z linii STARVIS oraz szklane, 7-warstwowe soczewki obiektywu. Dzięki temu kamery rejestrują wyraźny, ostry i czytelny obraz video, także w trudnych warunkach oświetleniowych.

 • Kamera przednia - max rozdzielczość 2560x1440p 30fps (Quad HD 2.5K) - kąt widzenia obiektywu to 140°, jasność F/1.6.
 • Kamera wewnętrzna - max rozdzielczość 1920x1080p 30fps (Full HD) - kąt widzenia obiektywu to 165°, jasność F/1.8.
 • Kamera tylna - max rozdzielczość 1920x1080p 30fps (Full HD) - kąt widzenia obiektywu to 130°, jasność F/1.8. 

 

Dlaczego warto posiadać rejestrator 3-kanałowy?

Kamera samochodowa VIOFO T130 3CH jest wideorejestratorem 3-kanałowym, a więc nagrywającym obraz video z trzech kamer jednocześnie.

Oto ważne powody, dla których warto posiadać tego typu rejestrator jazdy w swoim pojeździe:

 • Kamera wewnętrzna rejestruje nie tylko wnętrze pojazdu, ale - ze względu na szeroki kąt widzenia - także zdarzenia po bokach samochodu.
 • Rejestruj stłuczki parkingowe, akty wandalizmu czy próby włamania do samochodu. Kamera wewnętrzna idealnie sprawdzi się do nagrywania zdarzeń w trybie parkingowym.
 • Nagrywaj wyraźny obraz także w nocy. Doświetlenie diodami podczerwieni (IR) z kamery wewnętrznej doskonale rozświetli środek pojazdu.
 • Zyskaj dodatkowe zabezpieczenie w przypadkach agresji drogowej - trzy kamery jednocześnie obejmują polem widzenia niemal całe otoczenie Twojego samochodu. 

Kompleksowe monitorowanie parkingowe

Monitoruj swój pojazd całodobowo - podczas jazdy, a także podczas postoju. Wideorejestrator VIOFO T130 posiada 3 automatyczne tryby parkingowe pomocne w rejestrowaniu zdarzeń wokół zaparkowanego pojazdu. T130 stanowi jedno z najlepszych rozwiązań do kompleksowego monitorowania postojowego.

Tryby parkingowe w VIOFO T130

 1. Tryb parkingowy Low-Bitrate - najbardziej polecany tryb, który zarejestruje absolutnie wszystkie zdarzenia podczas postoju auta. W trybie Low-Bitrate kamera rejestruje obraz w sposób nieprzerwany ze wszystkich trzech kamer jednocześnie, ale z nieco obniżoną jakością obrazu. Dzięki temu zabiegowi, na karcie pamięci o pojemności 256GB zmieści się nawet do 25 godzin nagrań parkingowych. 
 2. Tryb parkingowy Time-Lapse - podobnie jak w trybie Low-Bitrate kamera nagrywa w sposób ciągły, ale obraz jest poklatkowy (time-lapse). W zależności od ustawień, kamera rejestruje od 1 do 10 klatek na sekundę i zapisuje jako plik video. Tryb ten także ma na celu maksymalne zaoszczędzenie dostępnej przestrzeni na karcie pamięci.
 3. Tryb parkingowy Auto Event Detection - tryb detekcji ruchu i wstrząsów, w którym wideorejestrator zapisuje plik video tylko po wykryciu ruchu (z którejkolwiek z kamer) lub uderzenia, czy wstrząsu. 

Jak aktywowany jest tryb parkingowy?

Aby wykorzystać funkcjonalność parkingową VIOFO T130 3CH wymagane jest podłączenie urządzenia do stałego zasilania za pomocą dedykowanego adaptera zasilania VIOFO Hardwire Kit HK4 (dostępny osobno). Jest to adapter z dodatkową żyłą zasilającą "ACC". Co to oznacza? Po właściwym podłączeniu adaptera do instalacji elektrycznej samochodu, wideorejestrator będzie samoczynnie przełączał się w tryb parkingowy po wyłączeniu zapłonu (silnika). Z kolei uruchomienie silnika sprawi, że kamera wznowi normalne nagrywanie w trybie pętli. Dzięki temu rozwiązaniu, wideorejestrator jest całkowicie bezobsługowy. Zintegrowany w adapterze zasilania bezpiecznik napięciowy z regulacją w zakresie od 11.8V/23.6V do 12.4V/24.8V zabezpieczy akumulator pojazdu przed nadmiernym rozładowaniem.  

ODCHYLANA KAMERA WEWNĘTRZNA Z PODCZERWIENIĄ

Kamera wewnętrzna VIOFO T130 posiada doświetlenie za pomocą diod IR, dzięki czemu potrafi rejestrować obraz w ciemnościach. Ponadto moduł kamery wewnętrznej można jednym ruchem dłoni odchylić w bok, aby nagrać to, co dzieje się od strony szyby kierowcy. Rozwiązanie sprawdzi się przykładowo przy rejestrowaniu interwencji służb.  

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

 • Kamera VIOFO T130.
 • Kamera tylna.
 • Adapter zasilania wraz ze zintegrowanym przewodem zasilającym z wtykiem USB-C o długości ok. 4 metrów.
 • Odpinany przewód zasilający kamery tylnej z przewodem obustronnym USB-C o długości ok. 6 metrów.
 • Przewód połączeniowy USB-A - USB-C o długości ok. 50 cm.
 • Czytnik kart pamięci.
 • Zestaw zapasowych naklejek mocujących (do kamery głównej i tylnej).
 • 2 folie antystatyczne ułatwiające montaż.
 • Szpatułka ułatwiająca maskowanie przewodów.              

 

Stan Nowy
Złącza AV, czytnik kart pamięci
Kolor czarny
Kod producenta T130 3CH
Producent Viofo
Model T130 3CH
Cechy dodatkowe automatyczny start, czujnik ruchu, czujnik wstrząsów, dwie kamery, HDR/WDR, kodek H.264, nagrywanie dźwięku
Jakość zapisu QHD (2560 x 1440)
Karta pamięci w zestawie brak
Komunikacja Bluetooth, GPS, Wi-Fi
There is currently no comments or ratings for this product.
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question