• Lokalizator GPS wodoszczelny na magnes Hermes

The Symbol : 11375-uniw

Lokalizator GPS Hermes wysyła informacje o położeniu z dokładnością nawet do 3 metrów! Jest jednym z najdłużej działających urządzeń na baterii o takich rozmiarach!

943.65
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

Lokalizator GPS na magnes Hermes wodoszczelny

Urządzenie lokalizujące z silnym magnesem, które można umieścić w każdym miejscu w samochodzie. Bardzo dokładny GPS oraz intuicyjna aplikacja w języku polskim pozwoli nam na dokładne namierzenie obiektu. 

Lokalizator Hermes został wykonany w taki sposób, by przeciwstawić się najgorszym warunkom. Jego obudowa została wzmocniona i uszczelniona certyfikując go na klasę szczelności IP65. Nie straszne mu kałuże czy piach bezdroży. W dodatku w obudowie został umieszczony silny magnes neodymowy, dzięki któremu lokalizator może zostać przyczepiony w dowolnym miejscu samochodu, bądź innego obiektu metalowego.

 

Lokalizator GPS Hermes cechuje się dużą żywotnością baterii. Na jednym ładowaniu może pracować nawet do 60 dni w trybie czuwania. Dzięki swoim wymiarom i długości pracy stał się jednym z najmniejszych takich urządzeń na rynku o tak długim działaniu.  

Urządzenie posiada możliwość zmiany częstotliwości wysyłania położenia obiektu. Domyślne ustawienie wysyłania sygnału co 40 sekund pozwala na pracę od 10 do 20 dni

 

Aplikacja na telefon jest pełni po polsku i jest darmowa. Dostęp do lokalizacji mamy również poprzez stronę WWW. Informacje na temat położenia przechowywane są na darmowym serwerze przez trzy miesiące i przez taki okres możemy sprawdzać historię namierzania. Po tym czasie dane są kasowane z serwera. Posiadamy możliwość pobrania danych na temat wykrycia do pliku. Sygnał jest wysyłany na serwer co 40 sekund z dokładnością od 3 do 5 metrów

Specyfikacja:

Wymiary 60mm x 45,5mm x 25mm
Ładowanie 15-24 godziny
Pojemność akumulatora 5000mAh
Cechy wodoodporny, posiada magnes neodymowy
Hermetyczna obudowa Tak
Sterowanie telefon, tablet, komputer

  

Zawartość zestawu:

  • Lokalizator GPS Hermes
  • kabel USB
  • instrukcja obsługi w języku polskim

 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question