• Mini kamera w Zegarze Budziku Wi-Fi Full HD Zoya IP38 ( z trybem nocnym )

The Symbol : 13823-uniw

Zastosowana miniaturowa kamera Wi-Fi ukryta w zegarze z budzikiem idealnie sprawdzi się do ukrycia w pomieszczeniach biurowych, mieszkaniu czy nawet pomieszczeniu magazynowym. Kamera została dyskretnie zamaskowana pod szklistą powierzchnią.

1038.70
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 6 opak
The Weight Of The 0.15 kg
EAN 5904151271881

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

Mini kamera w Zegarze Budziku Wi-Fi Full HD Zoya IP38 ( z trybem nocnym )

 • Full HD 1920x1080 podgląd
 • Full HD 1080P, 15 fps nagrywanie
 • Kąt widzenia 90 stopni
 • Wideo z dźwiękiem
 • Prosta konfiguracja z Wi-Fi
 • Podgląd na żywo z całego świata
 • Aplikacja na telefon oraz tablet
 • Obsługuję karty microSD do 128gb*
 • Nagrywanie w pętli
 • Funkcja cyfrowej detekcja ruchu
 • Powiadomienia na aplikacji
 • Nagrywanie podczas wykrytego ruchu
 • Tryb Nocny do 6-8 m (manualny)
 • Zasilanie z gniazdka
 • Dwa porty USB na froncie 

Mini kamera

Zastosowana miniaturowa kamera Wi-Fi ukryta w zegarze z budzikiem idealnie sprawdzi się do ukrycia w pomieszczeniach biurowych, mieszkaniu czy nawet pomieszczeniu magazynowym. Kamera została dyskretnie zamaskowana pod szklistą powierzchnią dzięki czemu jest całkowicie niewidoczna. Dzięki podłączeniu do gniazdka sieciowego 220-230V kamera pracuje non-stop. Podgląd Wi-Fi zapewnia zdalny dostęp na żywo z dowolnego miejsca na świecie. Producent umieścił w zegarze matrycę SONY co pozwala uzyskać niezwykle łady obraz wideo. Zdalny monitoring jeszcze nigdy nie był tak prosty. 

Mini kamera szpiegowska


Obserwuj obraz w wysokiej jakości z urządzenia na żywo na ekranie telefonu czy tabletu z dowolnego miejsca na ziemi na żywo. Zastosowany obiektyw Sony 323 pozwala uzyskać niezwykle łady i ostry obraz. Rejestracja oraz opcja podglądu obrazu z głosem w 1080P FULL HD, wyraźny wyświetlacz oraz niepozorny wygląd urządzenia zapewni pełna dyskrecję. Zdalny dostęp gdziekolwiek jesteś w zasięgu internetu LTE, 3G oraz Wi-FI (aplikacja HDSmartIPC). Możliwość zapisu na kartę microSD lub pamięć telefonu czy tabletu. Łatwa obsługa i konfiguracja dzięki naszym filmom pomocniczym. Uzyskaj solidny obraz by rozpoznać postać jak i sytuację.  

Mini kamery WIFI

Zastosowane przez producenta zasilanie stałe w zegarze Zoya IP38 z budzikiem pozwala na pracę bez przerwy, uzyskaj podgląd w dowolnym momencie przez 24/7. Brak baterii akumulatorowej poprawia kwestie dyskrecji, gdyż tył panelu sprzętu jest jednolity i nie przyciąga uwagi osób postronnych. Nie martw się czasem pracy i rejestruj wiele godzin nagrań wideo. Sprzęt obsługuje karty do 128 GB maksymalnie co pozwoli pomieścić sporą ilość nagranego materiału. Producent dodatkowo umieścił 2 porty USB jako opcje nowoczesnego wykorzystania sprzętu. Pozwala to na naładowanie urządzeń jak telefon czy inne bezpośrednio co dodatkowo zwiększa dyskrecje. 

Mini kamera bezprzewodowa


W opcji rejestracji na kartę pamięci dostępna jest opcja cyfrowej detekcji ruchu, co pozwala na zmniejszenie zużycia karty pamięci oraz rejestracje elementów gdy coś dzieje się przed kamerą. Nie nagrywaj pustych klatek w celu szybszego przejrzenia materiału z kilku dni. Jest to jedna z dostępnych opcji rejestracji z aplikacji na telefonie, możesz nagrywać też w trybie tradycyjnym. Dodatkowo aplikacja również jest wstanie wysyłać alerty powiadomień z wykrytego ruchu by poinformować, że dzieje się coś przed kamerą. Uzyskaj powiadomienie na ekranie telefonu.  

Mini kamera z podglądem na telefonie

Dzięki diodom podczerwieni IR uzyskasz szczegółowy obraz również w nocy. Nawet w całkowicie nieoświetlonym pomieszczeniu. Diody wytwarzają specjalne światło podczerwone IR 940nm, które jest niewidoczne dla ludzkiego oka. Tryb pozwala na doświetlenie pomieszczenia do ok. 6-8 m. Praca w dzień jak i w nocy. Tryb nocny uruchamia się manualnie w łatwy sposób z poziomu aplikacji.  

Mini kamera bezprzewodowa ukryta

Obserwuj wygodnie gdziekolwiek jesteś na ekranie telefonu czy tabletu za pomocą darmowej aplikacji dostępnej do pobrania z Google Play czy Appstore (aplikacja HDSmartIPC), konfiguracja jeszcze nigdy nie była tak prosta, w łatwy sposób połącz z domowym Wi-Fi i w parę chwil uzyskaj zdalny podgląd na Twoim urządzeniu. Instrukcja w wersji cyfrowej wraz z filmem języku Polskim dostępna w zestawie.  

Mini kamera z czujnikiem ruchu

Zoya IP38 z ukrytą kamerą to zaawansowany sprzęt, który nie zwraca na siebie niepotrzebnie uwagi! Po podłączeniu do kontaktu kamera może rejestrować obraz w trybie ciągłym, nie wzbudzając przy tym niczyich podejrzeń. Dodatkowo zegarek z budzikiem może też pełnić rolę zwykłego zasilacza - nadaje się do ładowania urządzeń różnego typu przez dwa dostępne porty USB na froncie. Jej znakomita funkcjonalność bez wątpienia przyda się w wielu sytuacjach!

 

Specyfikacja techniczna:

Rozdzielczość wideo: FULL HD - 1920 x 1080 px
Format wideo: AVI
Prędkość zapisu: 15 klatek/sek
Rozdzielczość zdjęć: FULL HD
Czas pracy na akumulatorze: Jedynie zasilanie stałe
Kąt widzenia 90 stopni
Obsługa kart pamieci: od 8 do 128 GB (micro SD)
Pojemność akumulatora: Brak
Ładowanie: gniazdo USB 5V
WIFI Tak
Zasilanie stałe z USB: Tak
Detekcja ruchu: Tak
Tryb nocny (diody IR): Tak
Wymiary: 17.5cm x 7cm x 7.3cm
Gwarancja: 24 miesięcy (paragon), 12 miesięcy (Faktura VAT)
Instrukcja obsługi: pełna w języku polskim (cyfrowa)
Aplikacja: HdSmartIPC
Zawartość zestawu Zasilacz przewód, zegar , adapter do karty SD

  

Stan Nowy
Marka Ineotronic
Kod producenta G-01825999
Model Zoya IP38
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.35
Jakość zapisu Full HD (1920 x 1080), HD (1280 x 720), SD/VGA (640 x 480)
Stabilizacja Elektroniczna
Informacje dodatkowe Wi-Fi
There is currently no comments or ratings for this product.
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question