• Monokular Termowizyjny Finder FH25R z Dalmierzem laserowym

Symbol: 11966-uniw

Termowizor obserwacyjny Finder FH25R to konstrukcja zbudowana na bazie przetworników o rozdzielczości 640x512 pikseli. Urządzenie pozwala obserwować ciepłe obiekty wielkości człowieka na dystansie do 1298 metrów.

14987.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Dostępność 1 szt.
EAN 5901691650039

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Zostaw telefon

Monokular termowizyjny z dalmierzem laserowym Finder FH25R

 

  

Finder FH25R - kluczowe cechy:

 • Wysoka jakość obrazu
  • Zaawansowana zdolność przetwarzania obrazu detektora InfiRay, który ma wysokowydajną elektronikę i zoptymalizowaną optykę podczerwieni, zapewnia doskonałą klarowność obrazu i zapewnia lepszą detekcję i klasyfikację zarówno w dzień, jak iw nocy.
 • Czujnik termowizyjny 12um
  • Wbudowane są wysokowydajne detektory rozstawu pikseli 12 µm. Mocna soczewka obiektywowa w połączeniu z profesjonalnym czujnikiem termowizyjnym 12 µm zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania. Standardowy obiekt o wysokości 1,7 m (5,58 ft) można wykryć z odległości 1300 m (1420 jardów) w całkowitej ciemności.
 • Duży zasięg wykrywania 1298 m
  • Potężny obiektyw w połączeniu z 12-metrowym profesjonalnym czujnikiem termowizyjnym zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania.
 • Wysoka częstotliwość obrazu 50 Hz
  • Częstotliwość odświeżania 50 Hz gwarantuje, że uchwycisz każdą chwilę, która Cię interesuje.
 • Wyświetlacz HD Micro
  • Wewnętrzny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 1280 × 960 zapewnia ostry obraz i żywe kolory.
 • Zintegrowany dalmierz laserowy (LRF) 600m
  • Seria Finder ma wbudowany moduł laserowego pomiaru odległości, który pomaga szybko i dokładnie uchwycić i wyświetlić docelową odległość. Dokładność pomiaru odległości wynosi ± 1 m, a maksymalna odległość wynosi 600 m. Dokładne odczyty odległości pomagają szybko ocenić wielkość terytorium, odległość i rzeźbę terenu. Zintegrowany, precyzyjny dalmierz laserowy zapewnia dokładne określanie odległości, zapewnia zarówno tryb pojedynczego, jak i ciągłego pomiaru odległości. Ciągły zakres można szybko aktywować, aby dostosować się do stale zmieniającej się odległości obserwowanego obiektu.
 • Pocket Machine 
  • Kompaktowy rozmiar i lekkość ułatwiają przenoszenie i obsługę jedną ręką. Można go włożyć do kieszeni zawsze i wszędzie. Finder waży tylko 320g i jest lżejszy niż konwencjonalne dalmierze, ale znacznie mocniejszy. 
  • Kompaktowy rozmiar kamery termowizyjnej sprawia, że ​​jest to optymalna przenośna jednostka do zwiadu i zwiadu.
 • Przełącznik czujnika podczerwieni
  • Wyczuwając odbicie, przełącznik czujnika podczerwieni automatycznie włącza i wyłącza wyświetlacz, co oszczędza energię i wydłuża czas pracy urządzenia. Ma również zaletę wysokiej czułości, silnej zdolności przeciwzakłóceniowej i stabilnej pracy.
 • Wbudowany rejestrator wideo i połączenie WiFi
  • Dzięki wbudowanej przestrzeni dyskowej, obsługa serii Finder pozwala na zapisywanie interesujących chwil w postaci zdjęć lub filmów do udostępniania współpracownikom, znajomym i rodzinie. Może przechowywać wiele godzin nagrań wideo i dziesiątki zdjęć.
 • Obsługiwana aplikacja
  • Wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia łączność Findera ze smartfonami lub tabletami z systemem Android lub iOS. Połączenie smartfona i kamery termowizyjnej oferuje zestaw unikalnych funkcji, takich jak bezpośrednie przesyłanie obrazu, pobieranie i udostępnianie nagranych plików, oprogramowanie układowe.
 • Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas
  • Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas zwiększają dokładność poprzez precyzyjną identyfikację przechyłki i kątów.

 

 

Wyświetlacz LCOS o rozdzielczości 1280 x 960 

FH25R wykorzystuje rozdzielczość 640x512 pikseli i znacznie mniejszy rozstaw pikseli 12 µm; czułość czujnika jest określona na <40 mK, dając doskonałą czułość. Dzięki mniejszemu rozmiarowi matrycy w porównaniu z poprzednimi czujnikami 17 µm możliwy jest znacznie wyższy współczynnik przycięcia; używając obiektywu o ogniskowej 25 mm, obiektyw FH25R oferuje 6-krotne powiększenie. 

Pełnokolorowy wyświetlacz LCOS ma rozdzielczość 1280 x 960, która jest również rozdzielczością, w której wewnętrzny magnetowid zapisuje obrazy i filmy.

Korzystanie z InfiRay FH25R dostarcza samych pozytywnych emocji: wygląda on jak aparat na poziomie profesjonalnym, z wysokim stopniem dopasowania i wykończenia. Choć lekki - waży zaledwie 320 gramów - jest tak mały, że daje poczucie ciężkości i jakości.

 

 

InfiRay Finder jest standardowo wyposażony w pasek na rękę w stylu kamery, który ułatwia obsługę jedną ręką. Pasek na rękę można zamontować z drugiej strony dla osób leworęcznych, a wszystkie elementy sterujące są idealnie oburęczne. 

Interfejs użytkownika jest niezwykle prosty. Zawiera bowiem tylko cztery miękkie przyciski, umieszczone na górze urządzenia, o doskonałej ergonomii; menu są łatwo wybierane, a obsługa urządzenia jest rzeczywiście łatwa i intuicyjna.

Akumulator wysuwa się, obracając pokrywę znajdującą się bezpośrednio obok przedniej soczewki i zagłębioną w celu uniknięcia przypadkowego uruchomienia. Finder włącza się niemal natychmiast, a hałas kalibracji jest znacznie zmniejszony w porównaniu z poprzednimi modelami. Zasilanie zapewnia firmowy akumulator litowy, który wystarcza na około sześć godzin - ładowarka jest dołączona do urządzenia.

 

 

Doskonała wydajność 

Wydajność jest doskonała; dzięki dużemu powiększeniu możliwe jest wykrycie obiektów z dużej odległości, aż do 1300m. Jakość obrazu jest bardzo dobra, a to sprawia, że monokular termowizyjny Finder FH25R możemy zakwalifikować do ścisłej czołówki w swojej kategorii. 

Finder FH25R dla entuzjastów i profesjonalistów

Naszym zdaniem InfiRay Finder FH25R to produkt, który przyciągnie wielu entuzjastów i profesjonalistów: Finder nadaje się do polowań, organów ścigania, wypoczynku, aktywności na świeżym powietrzu i nadzoru.

 

 

              

 

Gwarancja 24 miesiące
Waga 330 g
Pole widzenia 17.5x14.0 °
Czas działania 6 h
Powiększenie 4x
Regulacja dioptrii -4 do +5
Maksymalne powiększenie 6x
Minimalne powiększenie 1.5x
Kolorystyka obrazu 6 palet
Maksymalny zasięg obserwacji 1298 m
Rozdzielczość wyświetlacza 1280 x 960 pikseli
Typ wyświetlacza LCOS
Sensor 640x512 pikseli
Wymiary (mm) 70x52x130 mm
Pamięć wewnętrzna 32GB
Rejestrator video / zdjęć Tak
Zasięg dalmierza 600m
Moduł Wi-Fi TAk
Częstotliwość odświeżania 50Hz
Rozmiar piksela 12 µm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia