• Categories
 • Monokular Termowizyjny Finder FH25R z Dalmierzem laserowym

The Symbol : 11966-uniw

Termowizor obserwacyjny Finder FH25R to konstrukcja zbudowana na bazie przetworników o rozdzielczości 640x512 pikseli. Urządzenie pozwala obserwować ciepłe obiekty wielkości człowieka na dystansie do 1298 metrów.

14173.65
opak Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 2 opak
EAN 5901691650039

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

Monokular termowizyjny z dalmierzem laserowym Finder FH25R

  

Finder FH25R - kluczowe cechy:

 • Wysoka jakość obrazu
  • Zaawansowana zdolność przetwarzania obrazu detektora InfiRay, który ma wysokowydajną elektronikę i zoptymalizowaną optykę podczerwieni, zapewnia doskonałą klarowność obrazu i zapewnia lepszą detekcję i klasyfikację zarówno w dzień, jak iw nocy.
 • Czujnik termowizyjny 12um
  • Wbudowane są wysokowydajne detektory rozstawu pikseli 12 µm. Mocna soczewka obiektywowa w połączeniu z profesjonalnym czujnikiem termowizyjnym 12 µm zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania. Standardowy obiekt o wysokości 1,7 m (5,58 ft) można wykryć z odległości 1300 m (1420 jardów) w całkowitej ciemności.
 • Duży zasięg wykrywania 1298 m
  • Potężny obiektyw w połączeniu z 12-metrowym profesjonalnym czujnikiem termowizyjnym zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania.
 • Wysoka częstotliwość obrazu 50 Hz
  • Częstotliwość odświeżania 50 Hz gwarantuje, że uchwycisz każdą chwilę, która Cię interesuje.
 • Wyświetlacz HD Micro
  • Wewnętrzny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 1280 × 960 zapewnia ostry obraz i żywe kolory.
 • Zintegrowany dalmierz laserowy (LRF) 600m
  • Seria Finder ma wbudowany moduł laserowego pomiaru odległości, który pomaga szybko i dokładnie uchwycić i wyświetlić docelową odległość. Dokładność pomiaru odległości wynosi ± 1 m, a maksymalna odległość wynosi 600 m. Dokładne odczyty odległości pomagają szybko ocenić wielkość terytorium, odległość i rzeźbę terenu. Zintegrowany, precyzyjny dalmierz laserowy zapewnia dokładne określanie odległości, zapewnia zarówno tryb pojedynczego, jak i ciągłego pomiaru odległości. Ciągły zakres można szybko aktywować, aby dostosować się do stale zmieniającej się odległości obserwowanego obiektu.
 • Pocket Machine 
  • Kompaktowy rozmiar i lekkość ułatwiają przenoszenie i obsługę jedną ręką. Można go włożyć do kieszeni zawsze i wszędzie. Finder waży tylko 320g i jest lżejszy niż konwencjonalne dalmierze, ale znacznie mocniejszy. 
  • Kompaktowy rozmiar kamery termowizyjnej sprawia, że ​​jest to optymalna przenośna jednostka do zwiadu i zwiadu.
 • Przełącznik czujnika podczerwieni
  • Wyczuwając odbicie, przełącznik czujnika podczerwieni automatycznie włącza i wyłącza wyświetlacz, co oszczędza energię i wydłuża czas pracy urządzenia. Ma również zaletę wysokiej czułości, silnej zdolności przeciwzakłóceniowej i stabilnej pracy.
 • Wbudowany rejestrator wideo i połączenie WiFi
  • Dzięki wbudowanej przestrzeni dyskowej, obsługa serii Finder pozwala na zapisywanie interesujących chwil w postaci zdjęć lub filmów do udostępniania współpracownikom, znajomym i rodzinie. Może przechowywać wiele godzin nagrań wideo i dziesiątki zdjęć.
 • Obsługiwana aplikacja
  • Wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia łączność Findera ze smartfonami lub tabletami z systemem Android lub iOS. Połączenie smartfona i kamery termowizyjnej oferuje zestaw unikalnych funkcji, takich jak bezpośrednie przesyłanie obrazu, pobieranie i udostępnianie nagranych plików, oprogramowanie układowe.
 • Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas
  • Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas zwiększają dokładność poprzez precyzyjną identyfikację przechyłki i kątów.

 

Wyświetlacz LCOS o rozdzielczości 1280 x 960 

FH25R wykorzystuje rozdzielczość 640x512 pikseli i znacznie mniejszy rozstaw pikseli 12 µm; czułość czujnika jest określona na <40 mK, dając doskonałą czułość. Dzięki mniejszemu rozmiarowi matrycy w porównaniu z poprzednimi czujnikami 17 µm możliwy jest znacznie wyższy współczynnik przycięcia; używając obiektywu o ogniskowej 25 mm, obiektyw FH25R oferuje 6-krotne powiększenie. 

Pełnokolorowy wyświetlacz LCOS ma rozdzielczość 1280 x 960, która jest również rozdzielczością, w której wewnętrzny magnetowid zapisuje obrazy i filmy.

Korzystanie z InfiRay FH25R dostarcza samych pozytywnych emocji: wygląda on jak aparat na poziomie profesjonalnym, z wysokim stopniem dopasowania i wykończenia. Choć lekki - waży zaledwie 320 gramów - jest tak mały, że daje poczucie ciężkości i jakości.  

InfiRay Finder jest standardowo wyposażony w pasek na rękę w stylu kamery, który ułatwia obsługę jedną ręką. Pasek na rękę można zamontować z drugiej strony dla osób leworęcznych, a wszystkie elementy sterujące są idealnie oburęczne. 

Interfejs użytkownika jest niezwykle prosty. Zawiera bowiem tylko cztery miękkie przyciski, umieszczone na górze urządzenia, o doskonałej ergonomii; menu są łatwo wybierane, a obsługa urządzenia jest rzeczywiście łatwa i intuicyjna.

Akumulator wysuwa się, obracając pokrywę znajdującą się bezpośrednio obok przedniej soczewki i zagłębioną w celu uniknięcia przypadkowego uruchomienia. Finder włącza się niemal natychmiast, a hałas kalibracji jest znacznie zmniejszony w porównaniu z poprzednimi modelami. Zasilanie zapewnia firmowy akumulator litowy, który wystarcza na około sześć godzin - ładowarka jest dołączona do urządzenia.  

Doskonała wydajność 

Wydajność jest doskonała; dzięki dużemu powiększeniu możliwe jest wykrycie obiektów z dużej odległości, aż do 1300m. Jakość obrazu jest bardzo dobra, a to sprawia, że monokular termowizyjny Finder FH25R możemy zakwalifikować do ścisłej czołówki w swojej kategorii. 

Finder FH25R dla entuzjastów i profesjonalistów

Naszym zdaniem InfiRay Finder FH25R to produkt, który przyciągnie wielu entuzjastów i profesjonalistów: Finder nadaje się do polowań, organów ścigania, wypoczynku, aktywności na świeżym powietrzu i nadzoru.             

 

Stan Nowy
Gwarancja 24 miesiące
Waga 330 g
Marka inna
Model FH25R
Czas działania 6 h
Powiększenie 4x
Regulacja dioptrii -4 do +5
Kolorystyka obrazu 6 palet
Maksymalny zasięg obserwacji 1298 m
Rozdzielczość wyświetlacza 1280 x 960 pikseli
Typ wyświetlacza LCOS
Sensor 640x512 pikseli
Wymiary (mm) 70x52x130 mm
Pamięć wewnętrzna 32GB
Rejestrator video / zdjęć Tak
Zasięg dalmierza 600m
Moduł Wi-Fi TAk
Załączone wyposażenie Etui, ochronna siatka
Częstotliwość odświeżania 50Hz
Rozmiar piksela 12 µm
Długość produktu 7
Waga produktu 330
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 330
Maksymalne powiększenie optyczne 6x
Minimalne powiększenie optyczne 1.5x
Maksymalne powiększenie 6
Pole widzenia przy 100m 17.5x14.0 °
There is currently no comments or ratings for this product.
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question