• Categories
 • Monokular Termowizyjny Finder FL25R z Dalmierzem laserowym

The Symbol : 11967-uniw

Termowizor obserwacyjny Finder FL25R to konstrukcja zbudowana na bazie przetworników o rozdzielczości 384 x 288 pikseli. Urządzenie pozwala obserwować ciepłe obiekty wielkości człowieka na dystansie do 1298 metrów.

12148.65
opak Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1 opak
EAN 5901691650022

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

Monokular termowizyjny z dalmierzem laserowym Finder FL25R

 

Kluczowe cechy:

 • Wysoka jakość obrazu
 • Czujnik termowizyjny 12um
 • Duży zasięg wykrywania 1298 m
 • Wysoka częstotliwość obrazu 50 Hz
 • Wyświetlacz HD Micro
 • Zintegrowany dalmierz laserowy (LRF) 600m
 • Pocket Machine 
 • Przełącznik czujnika podczerwieni
 • Wbudowany rejestrator wideo i połączenie WiFi
 • Obsługiwana aplikacja
 • Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas

  

Termowizor FL25R - lekki i ergonomiczny

Produkty z serii Finder są lekkie i łatwe do przenoszenia, szczególnie nadają się do obsługi jedną ręką, którą można włożyć do kieszeni w dowolnym miejscu i czasie. Kompaktowa konstrukcja i wbudowany laserowy wykrywacz rangerów sprawiają, że Finder jest najlepszym wyborem do obserwacji terenowych.

Termowizor zawiera połączony dalmierz termiczny i laserowy. Nowy czujnik 12 mikronów InfiRay pozwala soczewce 25 mm na uzyskanie takiego samego powiększenia, jak rdzeń 17 mikronów z soczewką 35 mm, co zmniejsza wagę, rozmiar i koszt. 

Zastosowany obiektyw 25mm powiększa 2,5x optycznie oraz cyfrowo do 10x (skokowo co 0,5x). Obraz wyświetlany jest na ekranie o wysokiej rozdzielczości 1280x960px.

Z tym urządzeniem nie trzeba już zgadywać jaka odległość dzieli nas od obserwowanego obiektu. Teraz mamy wszystko pod ręką. 

Równie przydatny w dzień iw nocy, Finder FL25R umożliwia nagrywanie obrazu i wideo, a także WiFi i wyjście wideo. 

Menu termowizora

Menu w urządzeniu jest proste, podobnie jak menu ustawień. Bateria - jest wewnętrznie mocowana i ładowana za pomocą kabla USB. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi aż 6 godzin!

Wysoka jakość obrazu 

Zaawansowana zdolność przetwarzania obrazu detektora InfiRay, który ma wysokowydajną elektronikę i zoptymalizowaną optykę podczerwieni, zapewnia doskonałą klarowność obrazu i zapewnia lepszą detekcję i klasyfikację zarówno w dzień, jak iw nocy. Obraz jest ostry, a kolory żywe.

Czujnik termowizyjny 12 µm

Wbudowane są wysokowydajne detektory rozstawu pikseli 12 μm. Mocna soczewka obiektywowa w połączeniu z profesjonalnym czujnikiem termowizyjnym 12 µm zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania. Standardowy obiekt o wysokości 1,7 m (5,58 ft) można wykryć z odległości 1300 m (1420 jardów) w całkowitej ciemności.

Duży zasięg wykrywania 1298 m           

Potężny obiektyw w połączeniu z profesjonalnym czujnikiem termowizyjnym 12 μm zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania. 

Zintegrowany dalmierz laserowy (LRF) 600m

Seria Finder ma wbudowany moduł laserowego pomiaru odległości, który pomaga szybko i dokładnie uchwycić i wyświetlić docelową odległość. Dokładność pomiaru odległości wynosi ± 1 m, a maksymalna odległość wynosi 600 m. Dokładne odczyty odległości pomagają szybko ocenić wielkość terytorium, odległość i rzeźbę terenu. Zintegrowany, precyzyjny dalmierz laserowy zapewnia dokładne określanie odległości, zapewnia zarówno tryb pojedynczego, jak i ciągłego pomiaru odległości. Ciągły zakres można szybko aktywować, aby dostosować się do stale zmieniającej się odległości obserwowanego obiektu. 

Pocket Machine          

Kompaktowy rozmiar i niewielka waga ułatwiają przenoszenie i obsługę jedną ręką. Można go włożyć do kieszeni zawsze i wszędzie. Finder waży tylko 320 g i jest lżejszy niż standardowe dalmierze, ale znacznie mocniejszy. Kompaktowy rozmiar kamery termowizyjnej sprawia, że ​​jest to optymalna przenośna jednostka do zwiadu i zwiadu.  

Przełącznik czujnika podczerwieni         

Wyczuwając odbicie, czujnik podczerwieni automatycznie włącza i wyłącza wyświetlacz, co oszczędza energię i wydłuża czas pracy urządzenia. Ma również zaletę wysokiej czułości, silnej zdolności przeciwzakłóceniowej i stabilnej pracy.

Wbudowany rejestrator wideo i połączenie WIFI      

Dzięki wbudowanej pamięci masowej, obsługa serii Finder pozwala na zapisywanie interesujących chwil w postaci zdjęć lub filmów do udostępniania współpracownikom, znajomym i rodzinie. Może przechowywać wiele godzin nagrań wideo i dziesiątki zdjęć.

Obsługiwane aplikacje

Wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia łączność Findera ze smartfonami lub tabletami z systemem Android lub iOS. Połączenie smartfona i kamery termowizyjnej oferuje zestaw unikalnych funkcji, takich jak bezpośrednie przesyłanie obrazu, pobieranie i udostępnianie nagranych plików, oprogramowanie układowe. 

Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas

Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas zwiększają dokładność poprzez precyzyjną identyfikację przechyłki i kątów.            

 

 

Gwarancja 24 miesiące
Waga 330 g
Zoom cyfrowy 4
Czas działania 6 h
Powiększenie 4x
Regulacja dioptrii -4 do +5
Kolorystyka obrazu 6 palet
Maksymalny zasięg obserwacji 1298 m
Rozdzielczość wyświetlacza 1280 x 960 pikseli
Typ wyświetlacza LCOS
Sensor 384 x 288 pikseli
Wymiary (mm) 70x52x130 mm
Pamięć wewnętrzna 32GB
Rejestrator video / zdjęć Tak
Zasięg dalmierza 600m
Moduł Wi-Fi TAk
Częstotliwość odświeżania 50Hz
Rozmiar piksela 12 µm
Maksymalne powiększenie optyczne 10x
Minimalne powiększenie optyczne 2.5 x
There is currently no comments or ratings for this product.
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question