• Categories
  • Monokular Termowizyjny PARD TA32 19mm

The Symbol : 13243-uniw

Termowizyjny monokular obserwacyjny PARD TA32 z obiektywem 19mm i wyświetlaczem OLED o rozdzielczości 1024 x 768 px.

No goods
8773.65
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Produkt w fazie testów - data premiery oraz sugerowana cena detaliczna zostanie podana wkrótce!

Marka PARD prężnie się rozwija, chcąc tym samym bieżąco odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Latem zaskoczyła nas nową nasadką noktowizyjną, dlatego teraz zdecydowała się na wprowadzenie urządzeń termowizyjnych, dedykowanych obserwacji*... Okazuje się, że w tym roku czeka nas kolejna premiera!

Seria TA to sprzęt cechujący się uniwersalnością, występujący w kilku wariacjach!

NOWE URZĄDZENIA DEDYKOWANE OBSERWACJI 

Charakterystyczną cechą serii TA32 jest zastosowanie świetnej jakości podzespołów. Jednym z nich jest wbudowany wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024 x 768, pozwalający na obserwację bez zbytniego obciążenia wzorku. Z tego samego założenia producent wychodził w przypadku regulacji dioptrii - zastosowanej w urządzeniach, która wynosi od - 5 do + 5. Dzięki niej swobodnie je spersonalizujesz, nie obawiając się o to, że wada wzroku przeszkodzi Ci w polowaniu.

Jak widzisz, producent wychodzi naprzeciw nawet tym indywidualnym oczekiwaniom. Nie zapomniał także, że w życiu każdego myśliwego mają miejsce sytuacje losowe... Zapewne nie tylko Ty podczas polowania spotkałeś się z dużą wilgocią czy ulewnym deszczem - serii TA to nie straszne z racji zastosowanej ochrony na poziomie IP67. Zaimplementowane w niej najwyższej jakości materiały oraz świetna optyka pozwolą używać sprzęt w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.

Za wysoką jakość obrazu w przypadku serii TA32 odpowiedzialny jest doskonały sensor termiczny o rozdzielczości 384 x 288 px, wykonany w najnowszej technologii matrycy 12 μm oraz odświeżanie na poziomie 50 Hz, które finalnie przekładają się na realną acz satysfakcjonującą odległość detekcji i weryfikacji obiektu, na czym zależy każdemu myśliwemu.

MONOKULAR TERMOWIZYTJNY PARD TA32 - 19MM 

Monokular termowizyjny PARD TA32 oparty jest o czujnik termiczny nowej generacji pozwalający na przesyłanie niezwykle szczegółowego obrazu na całym dystansie działania, a także zwiększonym zakresem detekcji. Jej wysoki zakres jest możliwy dzięki zastosowaniu 19 milimetrowej soczewki, która przewodzi z dużą dokładnością wiązki termowizyjnej do sensora, co umożliwia obserwacje o zasięgu od 1500 do 2000 metrów.

JAKI JEST PARD TA32 19MM?

  • UNIWERSALNY 
  • KOMPAKTOWY 
  • PRAKTYCZNY 

UNIWERSALNY - 6 PALET KOLORYSTYCZNYCH

Wysoka szczegółowość obiektów przy użyciu zaawansowanej technologii umożliwia bezproblemową identyfikację celów z większej odległości niż ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych modeli. Użytkownicy mają do wyboru 6 palet kolorystycznych, które możemy zmienić według własnych preferencji.

1️⃣ WHITE HOT

2️⃣ BLACK HOT

3️⃣ RED HOT

4️⃣ EDGE

5️⃣ SKY

6️⃣ IRON HOT

KOMPAKTOWY - MAŁE WYMIARY ORAZ NIEWIELKA WAGA

Nieduże gabaryty sprzyjają komfortowemu użytkowaniu sprzętu. Ze względu na to, termowizor obserwacyjny PARD zmieści się praktycznie wszędzie, będąc nieodłącznym kompanem naszych nocnych obserwacji. Dodatkowo zainstalowane polskie oprogramowanie znacząco pomaga w przemieszczaniu się pomiędzy poszczególnymi elementami menu, a funkcja zapamiętywania ustawień, oszczędza użytkownikowi termowizora czas potrzebny na każdorazowe ustawienie urządzenia. Zasilane za pomocą ogólnodostępnych ogniw 18650, zapewni aż 6 godzin ciągłej obserwacji. Dzięki akumulatorom istnieje możliwość łatwego doposażenia się w nie i wydłużenia czasu pracy urządzenia.

PRAKTYCZNY - MODUŁ WiFi I SLOT MICRO SD

Monokular wyposażony jest w slot na kartę pamięci, do którego możemy włożyć karty micro SD nawet do 128 GB i za jej pomocą zapisywać wszystkie zarejestrowane przez nas obserwacje. Jeśli jednak chciałabyś w wygodny sposób dzielić się nimi ze znajomymi lub rodziną, to wbudowany moduł WiFi oraz wejście wideo HDMI z pewnością Ci to umożliwi.

* Ze względu na fakt, iż produkt znajduje się w fazie testów parametry oraz funkcje dodatkowe mogą ulec zmianie.

Gwarancja Gwarancja producenta na 2 lata
Zasilanie Akumulator 18650 bez zabezpieczenia
Klasa szczelności IP67
Regulacja ostrości ±5D
Marka PARD
Obsługa kart pamięci microSD do 128GB
Pole widzenia 13.8°x10,6°
NETD 30mK <
Częstotliwość odświeżania 50Hz
Rozmiar obiektywu 19mm
Technologia wykonania matrycy 12 μm
Zoom optyczny x2, x4, x6, x8
Zasięg detekcji 1500 m
Rozdzielczość wideo 1440 x 1080 AVI
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. x wys.) 1024 x 768 OLED
Rozdzielczość sensora (szer. x wys.) 384 x 288 px
Seria TA Series
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question