• Monokular Termowizyjny ThermEyeTec Cyclops CP335

The Symbol : 13745-uniw

Cyclops CP335 to najnowsza kamera termowizyjna. Urządzenie zostało zaprojektowane do obserwacji zarówno w dzień, jak i w nocy. Zarejestruj za jego pomocą najciekawsze momenty niezależnie od pory dnia!

12811.50
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

ThermTec to wiodący na świecie producent produktów z zakresu technologii termowizyjnych na podczerwień, dostarczający najnowsze i najlepsze technologie termiczne oraz rozwiązania poprawiające ludzką percepcję, budujące bezpieczniejsze i wydajniejsze warunki życia i pracy wielu ludzi. Produkty TermTec są specjalnie opracowane i produkowane, by spełniać wiele zastosowań.

Poznaj jedno z nich - monokular termowizyny z serii ThermEyeTec Cyclops!

 


DOSKONAŁA JAKOŚĆ OBRAZU + PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA =

TERMOWIZOR OBSERWACYJNY CYCLOP CP335

 


DOSKONAŁA JAKOŚĆ OBRAZU

 

Monokular termowizyjny Cyclop CP335 skonstruowany jest w oparciu o 35 mm obiektyw oraz sensor o rozdzielczości 384 x 288 px, które zapewniają mu płynny obraz oraz niezawodne właściwości. Sprzęt świetnie sprawdzi się, jako urządzenie, które zdecydowanie poprawi jakość Twojego polowania! Zatem... Jeśli chcesz zmienić swoje możliwości na wyższy poziom termowizja od ThermTec będzie idealnym rozwiązaniem! Zabierz ją w teren i przekonaj się!

 

UDOSKONALONY WZROK

W przypadku Cyclop CP335 możesz liczyć na satysfakcjonujące obserwacje zarówno w dzień, jaki w nocy! Ponadto, zastosowane rozwiązania pozwolą Ci uzyskać wyraźny obraz na dystansie 1800 metrów nawet podczas wymagających warunków atmosferycznych. Zdarza Ci się polować w deszczu, we mgle czy w towarzystwie siarczystego mrozu? Temu urządzeniu to nie straszne - Twoje obserwacje nie stracą na jakości, mimo niesprzyjającej pogody.

Chwiejne warunki atmosferyczne oraz konieczność dostosowania do nich zmiennych w urządzeniu potrafią rozproszyć nawet najbardziej skupionego myśliwego. Ty też nie lubisz, kiedy majstrowanie przy ustawieniach odwraca Twoją uwagę? Nie chcesz odrywać wzroku od celu? Wykorzystaj wygodną regulację ostrości obrazu, która umieszczona po lewej stronie od muszli ocznej, umożliwi Ci komfortową obserwację celu bez rozpraszania się.

POWIĘKSZENIE CYFROWE: 1- 6 x

 

CYCLOP CP335 POSIADA 6 TRYBÓW WYŚWIETLANIA OBRAZU!

 

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

 


PORĘCZNA KONSTRUKCJA

Termowizor posiada dobrze wyważoną konstrukcję, wzbogaconą o ciekawe rozwiązania. Nie jest zbyt ciężki, jednak do lekkich również nie należy, ponieważ jego waga wynosi 550 g. Jest natomiast opływowy i podczas obserwacji świetnie leży w dłoni, również ze względu na to, z jakiego materiału został wykonany, a jest nim antyalergiczna guma, która nawet w czasie najbardziej spontanicznych manewrów nie pozwoli, byś stracił kontrolę nad urządzeniem.

 

WYGODNE PRZYCISKI

Znasz to uczucie, kiedy w kompletnej ciemności szukasz odpowiedniego przycisku na urządzeniu? Termowizor CP335 posiada ultra ciche oraz co najistotniejsze - osobne przyciski, które odporne będą na ewentualne ścieranie oraz częste użytkowanie. Dzięki nim nie będziesz musiał manewrować dłonią w celu zmiany ustawień w urządzeniu i zrobisz to naprawdę dyskretnie nawet wtedy, kiedy obawiasz się, że Twoje działania usłyszy spłoszona hałasem zwierzyna.

 

REJESTRACJA W TRYBIE KAMERY

Uwiecznij najlepsze momenty podczas polowania i dziel się nimi ze znajomymi, rodziną czy innymi pasjonatami myślistwa! A może prowadzisz bloga tematycznego lub tworzysz społeczność w Internecie razem z innymi myśliwymi? Zaskocz ich jakością swoich nagrań! Wbudowany w monokular moduł pozwoli Ci na przechwycenie zdjęć lub filmów, które zostaną zapisane na zintegrowanej karcie pamięci o pojemności 16 GB. Za pomocą WiFi transmituj je z łatwością także do telefonu lub innego urządzenia, na którym zainstalowałeś aplikację.

 

 

PEŁNE WYPOSAŻENIE:

• PASEK NA NADGARSTEK
• PASEK NA SZYJĘ
• CHRONIĄCE PRZED WILGOCIĄ ETUI
• ZESTAW NIEZBĘDNYCH KABLI
• INSTRUKCJA OBSŁUGI

 

 

Stan Nowy
Wymiary 67 x 63 x 190 mm
Czas pracy 12 h
Klasa szczelności IP67
Marka ThermTec
Model Cyclops CP335
Pole widzenia 7.5 x 5.6 stopnia
Rozmiar piksela 12 um
Średnica obiektywu 35
Sensor termiczny 384x288 px
Odświeżanie 50 Hz
Zasięg obserwacji 1800 m
OLED 1024 x 768 px
Przybliżenie cyfowe 1 - 6 x
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question