• NASADKA TERMOWIZYJNA XEYE CLIP CH50

The Symbol : 12906-uniw

XEYE Clip C CH50 to urządzenie 2 w 1 - wygodna nasadka termowizyjna lub profesjonalny monokular obserwacyjny - sam decydujesz, kiedy i jak pracujesz z tym kompaktowym urządzeniem!

25636.50
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

NASADKA TERMOWIZYJNA XEYE CLIP CH50

InfiRay to znana i lubiana w Polsce oraz na świecie marka zajmująca się optyką termiczną. Jest to sprzęt popularny wśród osób, interesujących się tematyką łowiecką ze względu na wysoką jakość wykonania urządzeń oraz ich niezawodność. Ponadto, urządzenia te wyróżnia satysfakcjonujący zasięg detekcji obiektu, co ma duże znaczenie na tle ewentualnych wątpliwości, dotyczących rozpoznania konkretnego osobnika czy danej sytuacji.

W ofercie marki InfiRay dostępne są ciekawe modele serii Clip C - o podrasowanych parametrach i wrażliwym czujniku ruchu, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Jednym z nich jest CH50!

MIEJ OKO NA XEYE'A

XEYE CLIP CH50 wyposażony jest w świetne podzespoły. Jednym z nich jest nowy wyświetlacz AMOLED Micro Display o rozdzielczości HD, który zapewnia czysty obraz, charakteryzujący się ostrymi kolorami oraz wysokim poziomem kontrastu w każdej sytuacji. Dzieje się tak ze względu na to, że wyświetlacz oferuje doskonałą jakość obrazu i bezbłędne działanie nawet w ujemnych temperaturach. Jego świetną jakość zapewnia także najnowsza matryca IRay VOX - w połączeniu z zaawansowanymi algorytmami sterującymi, udostępnia pracę wyświetlacza na najwyższym poziomie. Nie musisz martwić się, jak urządzenie poradzi sobie podczas złej pogody - gęstej mgły czy ulewnego deszczu - świetnie pracuje w trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki wbudowanemu trybowi UltraClear, CH50 pomaga w odczycie nawet najdrobniejszych szczegółów.

 • Powiększenie optyczne: 1 x
 • Powiększenie cyfrowe: 2.9 x - 11.6 x
 • Rozmiar piksela: 12 μm
 • Sensor: 640 x 512
 • Odświeżanie: 50 Hz
 • Zasięg detekcji: 2600 m

JAKI JEST XEYE CLIP CH50?

 • PRAKTYCZNY
 • ERGONOMICZNY
 • INTUICYJNY

PRAKTYCZNY

Najnowsza nasadka termowizyjna XEYE Clip CH50 to urządzenie 2w1:

 1. Monokular obserwacyjny
 2. Nasadka termowizyjna

Seria Clip C to aparat o podwójnym zastosowaniu. Dosłownie chwilę zajmie zmiana nasadki w profesjonalny monokular. Wówczas urządzenie może być używane do poszukiwań lub w postaci akcesorium do lunety dziennej podczas polowania. Ponadto, wbudowany akcelometr i cyfrowy kompas zwiększają dokładność, precyzyjnie identyfikując przechyłkę i kąty. Urządzenie może wskazywać także kierunek oraz stopień przechylenia bocznego.

ERGONOMICZNY

CH50 jest niezwykle kompaktowy. Posiada niewielkie wymiary oraz wagę, które umożliwiają wygodne korzystanie z urządzenia, zarówno pojedynczo, jak i we współpracy z lunetą. Co za tym idzie - lekka obudowa nie wpływa znacząco na wyważenie broni, dzięki czemu użytkownik będzie mógł korzystać z jej zalet z pełną swobodą.

 • Wymiary: 166 x 60 x 68 mm
 • Waga: 420 g

INTUICYJNY

Dzięki specjalnej kalibracji przestrzelenie broni nie jest konieczne - wystarczy, że włączysz urządzenie, a ono jest już gotowe do strzału. Wygodne, prawda? Nakładka zamontowana z przodu nie wymaga żadnych korekt położenia krzyża lunety dziennej, a oryginalna konstrukcja i precyzyjna technologia zapewniają stabilność punktów POI podczas używania sprzętu.

 

Czas pracy na baterii do 3.5 h
Rozmiar piksela 12 µm
Pole widzenia przy 100m 8,8° x 7,0°
Rozdzielczość wyświetlacza 1024 x 768px
detekcja obiektu 1,8 × 0,5 m 2600 m
NETD ≤50 mk
Częstotliwość odświeżania 50 Hz
Rozmiar obiektywu 50 mm
Rozdzielczość sensora 640 x 512 px
Długość całkowita 166 mm
Masa 420 g
There is currently no comments or ratings for this product.
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question