• Categories
  • Najnowszy Noktowizor monokular WG-50 PLUS v.2020 WiFI

The Symbol : 10741-uniw

Monokular Bestguarder WG-50 PLUS posiada 6-krotne, płynne powiększenie optyczne oraz dodatkowo 5-krotny zoom cyfrowy. Doskonale radzi sobie w zmieniających się warunkach oświetleniowych od świtu do absolutnej ciemności (do 350 metrów).

1713.15
opak Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 2 opak
EAN 6901234567892

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Leave your phone

Nowy Noktowizor marki Bestguarder - Monokular WG-50 PLUS - NOWOŚĆ 2020! 

Monokular WG-50 Plus to nowość od renomowanej marki Bestguarder. Jest to wysokiej klasy noktowizor cyfrowy o bardzo czułej optyce. Pozwalający na obserwację w dzień i nocy. Urządzenie nawet w całkowitej ciemności daje nam możliwość uzyskania przejrzystego obrazu na dalekich odległościach.

Czym różni się WG-50 od WG-50 Plus?

W nowszej wersji z Plusem urządzenie zostało wyposażone w moduł WIFI. Ponadto, oprogramowanie zostało unowocześnione, dzięki czemu menu stało się bardziej intuicyjne, tak by było jak najbardziej przystępne w obsłudze dla każdego użytkownika. Dodatkowo urządzenie obsługuję karty o większej pojemności bo aż do 64 GB.

 

Oficjalny Dystrybutor

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Bestguarder. Kupując towar u nas otrzymujesz 24 miesięczną gwarancję. Ponadto posiadamy autoryzowany serwis na terenie Polski.

Moduł Wifi

WG-50 PLUS posiada wbudowany moduł WIFI za pomocą, którego można uzyskać podgląd na telefonach lub tabletach. Jest to duże udogodnienie, gdy urządzenie zainstalowane jest na przykład na statywie i chcemy obserwować określony teren. Ponadto będąc na łowisku możemy podzielić się obrazem, który widzimy w monokularze z kolegą i razem doświadczać uroków obserwacji nocnej.

Zasięg WIFI noktowizora to aż 25 metrów w otwartej przestrzeni. Przez co nie musimy być bezpośrednio przy noktowizorze, by móc uzyskać z niego obraz. Takie udogodnienie pozwala na chwilę odpocząć oczom.

 

Daleki Zasięg

Za pomocą noktowizora WG-50 możemy uzyskać zasięg aż 350 metrów w zupełnej ciemności. Wszystko za sprawą bardzo czułego przetwornika CMOS oraz 6-krotnemu powiększeniu optycznemu oraz 5-krotnemu zoomowi cyfrowemu. W ogólnym rozrachunku daje to aż 30x powiększenie. Regulacja zoomu cyfrowego jest płynna więc możliwość dostosowania go do odległości z jaką obserwujemy obiekty jest dowolna.

Ponadto noktowizor posiada regulowany okular, dzięki któremu możemy wyregulować dioptrie od +/- 3.

Technologia Cyfrowa

WG-50 to noktowizor w technologii cyfrowej. Można bez obaw korzystać z niego w dzień i w nocy. Jest on w 100% odporny na światło dzienne. Dzięki wysokiej klasie szczelności IPX4 urządzenie przystosowane jest nawet do najtrudniejszych warunków atmosferycznych. Może pracować w zakresie od -30'C do 55'C

Menu w języku polskim

Noktowizor posiada bardzo intuicyjne i nowoczesne menu, które dostępne jest w wielu językach, a co najważniejsze w języku polskim. Ponadto dołączona jest również instrukcja, która pozwoli zaprzyjaźnić się z urządzeniem.

Bestguarder WG-50 PLUS posiada odseparowane od siebie przyciski, co jest ogromnym atutem podczas obserwacji nocnych, gdzie musimy obsługiwać urządzenie po omacku, by być niewidocznym.

Dostępne języki menu: Polski, Angielski, Hiszpański, Szwedzki, Rosyjski, Japoński oraz Niemiecki.

Iluminator Podczerwieni

W urządzeniu został zastosowany wysokiej klasy diodowy iluminator podczerwieni.

Długość fali tego oświetlacza to 850 nm. Posiada on 3 stopnie regulacji. Pozwala to na dostosowanie natężenia światła na daną odległość, tak by podczas obserwacji być dyskretnym. 

Wiązka o szerokości 850 umożliwia obserwacje o bardzo dalekim zasięgu. Za jej pomocą WG-50 Plus może uzyskać zasięg, aż 350 metrów. Fala ta nie jest widoczna dla większości zwierząt.

Zasilanie

Noktowizor może być zasilany za pomocą akumulatorów bądź baterii AA 1,5V. W celu uzyskania nieograniczonego czasu pracy mamy możliwość podłączenia pod powerbank.

 

 

Montaż na statyw oraz szyna Weaver

Urządzenie posiada 2 otwory na montaż statywowy 1/4". Pozwala to umieścić urządzenie na statywie pod różnym kątem. Dzięki temu nasze ręce mogą odpocząć i z powodzeniem możemy uwiecznić życie dzikich zwierząt. Dodatkowo WG-50 Plus ma zamontowaną na stałe szynę weaver. Jest to najpopularniejszy montaż 22 mm, dający możliwość zamontowania dodatkowych urządzeń peryferyjnych np. iluminatora podczerwieni, dalmierzy laserowych i innych sprzętów, które mogłyby współpracować z noktowizorem.

Nagrywanie i robienie zdjęć

Noktowizor cyfrowy posiada możliwość rejestrowania, dzięki temu możemy uwieczniać każdą ze swoich nocnych wypraw w las. Wszystko za sprawą funkcji robienia zdjęć i nagrywania wideo. WG-50 Plus obsługuję karty pamięci aż do 64 GB.

Urządzenie wykonuję zdjęcia w bardzo wysokiej jakości, bo aż 5 Megapikseli 2592*1944p, a także rejestruje obraz w rozdzielczości HD. Monokular posiada także wejście TV PAL/NTSC- za jego pomocą urządzenie można połączyć do zewnętrznego wyświetlacza. 

 

Skład zestawu:

  • Noktowizor Cyfrowy WG-50 Plus

  • Ściereczka do czyszczenia obiektywu

  • Pokrowiec na noktowizor

  • Przewód USB

  • Przewód Telewizyjny

  • Instrukcja w języku polskim

  • Oryginalne opakowanie              

 

Gwarancja 24 miesiące
Przetwornik 5 Mega Pixels CMOS
Wyjścia wideo, USB
Wyświetlacz LCD 1.5″ TFT
Wyjście wideo PAL lub NTSC
Obsługa kart pamięci microSD, do 64GB
Średnica obiektywu φ 50 mm
Szerokość okularu 18 mm
Powiększenie optyczne 6x ZOOM
Zoom cyfrowy 5 x
Regulowany okular ±3
Rozdzielczość zdjęć 2592*1944,1600*1200,640*480
Zasięg obserwacji przy wystarczającym świetle od 2 m do ∞
Zasięg obserwacji w zupełnej ciemności do 350m
Widzenie nocne tak
Funkcja PC Web Camera Tak
Klasa wodoszczelności IPX4/OB1
Obsługiwane języki Polski / English / Spanish / French / Swedish / Russian / Japanese / German
Przystosowanie do zamontowania statywu 2 pozycje
Reflektor podczerwieni 850 nm
Temperatura pracy od -30°C do +55°C (przechowywanie od -40°C do +60°C)
Zasięg podczerwieni do 350 metrów
Instrukcja obsługi drukowana w języku polskim
Rozdzielczość pliku wideo HD 1280*720,640*480 do 20 kl/s
Zalecane akumulatory 4*AA Litowe, Alkaliczne lub akumulatory NI-MH
Szerokość pola widzenia z odległości ok. 100 m, to ok. 6,8 m
Dystans od okularu 20 mm
Moduł Wi-Fi TAk
Pole widzenia przy 100m 4° x 3,3°
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question