• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - OEM

ADAPTER MINIJACK 3.5MM(M) 4PIN->2X MINIJACK 3.5MM(F) 3PIN NA KABLU 12CM Najważniejsze cechy Przeznaczone do słuchawek komputerowych Z...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 35 szt.
Waga 0.1 kg.
15.99
MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm PILOT Najważniejsze cechy Średnica zew/wew: Ø12mm / Ø8mm Wykonanie z MDPE grubościenne doziemne Maksy...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 5 kg.
259.00
WŁÓKNO SZKLANE DO PRZECIĄGANIA KABLI 11mm / 250m (PILOT / STALKA) PE + STOJAK Najważniejsze funkcje Najważniejsze cechy Włókno...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 65 kg.
2245.00
ZŁĄCZE PROSTE MIKRORURA 12MM Właściwości Odporna na ciśnienie 18 bar Przezroczysta. Możliwość sprawdzenia obecności kabla Niewielki opó...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 0.01 kg.
7.90
12X Pigtail SC/UPC SM G657A2 2M Najważniejsze cechy Typ światłowodu: jednomodowy Typ złącza: SC/UPC Typ włókna światłowodowego: G657A2 ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 1 kg.
99.00
Kabel SATA III marki Lanberg pozwala na osiągnięcie transferu rzędu 6 GB/S. Produkt znajdzie zastosowanie w domowych i biurowych warunkach jak i w przemyśle, serwer...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 34 szt.
Waga 0.1 kg.
7.99
Wysokiej jakości kabel USB 2.0 Typ-C Lanberg, nadaje się do szybkiej synchronizacji danych i ładowania (do 3A/36W). Sprawdzi się również w wszelkiego rodzaju urządz...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 0.1 kg.
9.99
Wysokiej jakości kabel USB 2.0 micro biały Lanberg, sprawdzi się stosując go m.in. w połączeniu między komputerem a cyfrową kamerą czy odtwarzaczem MP3. Sprawdzi si...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 22 szt.
Waga 0.2 kg.
5.99
Wysokiej jakości kabel USB 2.0 Micro-B Lanberg, sprawdzi się stosując go m.in. w połączeniu między komputerem a cyfrową kamerą czy odtwarzaczem MP3. Sprawdzi się ró...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 0.2 kg.
7.99
PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA GETFORT 1U 19" 12XSC DUPLEX WYSUWANA Najważniejsze cechy Montaż RACK 19 1U 12 otworów pod adaptery SC Du...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 12 szt.
Waga 3 kg.
139.00
PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA GETFORT 1U 19" 24XSC DUPLEX WYSUWANA Najważniejsze cechy Montaż RACK 19 1U 24 otwory pod adaptery SC Dup...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 25 szt.
Waga 3 kg.
119.00
PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA GETFORT 1U 19" 24XSC SIMPLEX STAŁA Najważniejsze cechy Przeznaczona do montażu na uchwytach RACK 19 cali ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 6 szt.
Waga 3 kg.
105.00