• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - OPTIX

AirFlow GOLD SM SC/APC-SC/APC 657A2 1J 20M SIMPLEX Najważniejsze cechy Długość 20 metrów Wtyk SC/APC - SC/APC Patchcord SIMPLEX Konekt...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 1 kg.
59.00
KABEL ŚWIATŁOWODOWY Z-XOTKtcdD SM 12x9/125 12416 Najważniejsze cechy Ilość włókien 24 Typ włókna G.652D Wysokiej jakośc...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 8 szt.
Waga 0.02 kg.
3.26
KABEL ŚWIATŁOWODOWY Z-XOTKtcdD SM 2x9/125 Najważniejsze cechy Ilość włókien 2 Typ włókna G.657A Wysokiej jakości włókna...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 150 szt.
Waga 0.02 kg.
1.25
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 12J CENA ZA 1 METR! NAJWAŻNIEJSZE CECHY Światłowód jednomodowy Libczba włókien: 12...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 200 szt.
Waga 0.01 kg.
2.15
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 2J CENA ZA 1 METR! NAJWAŻNIEJSZE CECHY Światłowód jednomodowy Liczba włókien...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 32 szt.
Waga 0.01 kg.
1.29