• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - OPTON

Informacje o produkcie Przeznaczona do transmisji na żywo Nie
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 16 szt.
Waga 0.01 kg.
1.49
. Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.. ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 30 szt.
Waga 0.012 kg.
12.28
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3 Najważniejsze cechy Długość: 10 metrów Wtyk SC/APC - SC...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 0.1 kg.
37.50
WŁÓKNO SZKLANE DO PRZECIĄGANIA KABLI 9mm / 100m (PILOT / STALKA) PE + STOJAK Najważniejsze cechy Włókno szklane przeznaczone do przeciąga...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 21 kg.
799.00
WŁÓKNO SZKLANE DO PRZECIĄGANIA KABLI 9mm / 150m (PILOT / STALKA) PE + STOJAK Najważniejsze cechy Włókno szklane przeznaczone do przeciąga...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 32 kg.
1260.00
Nożyczki do Kevlaru / Aramidu - 140MM Kevlaru / Aramidu - 140MM" /> Najważniejsze cechy Rozmiar 140mm Specjalistyczne ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 0.2 kg.
49.00
PATCHCORD SM 0,5M DUPLEX 9/125 LC/UPC-LC/UPC 3.0MM Najważniejsze cechy Długość: 0,5 metra Wtyk LC/UPC - LC/UPC Patchcor...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 0.1 kg.
15.00
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3.0MM Najważniejsze cechy Długość: 1 metr Wtyk SC/UPC - LC/UPC...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 9 szt.
Waga 0.1 kg.
19.99
MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (3KM) SM 10DB NAJWAŻNIEJSZE CECHY Dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jed...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 45 szt.
Waga 0.03 kg.
45.00
MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (3KM) SM 10DB NAJWAŻNIEJSZE CECHY Dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie j...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 47 szt.
Waga 0.3 kg.
45.00
. Uniwersalne złącze mechaniczne umożliwia zakończenie kabla światłowodowego jednomodowego złączem typu SC/UPC bez czasochłonnego klejenia i polerowania złączy. Do...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 30 szt.
Waga 0.004 kg.
11.67
. Obudowa przeznaczona do montażu bezpośrednio na ścianie w pomieszczeniu, w którym następuje zakończenie kabla liniowego. Liczba kabli liniowych: max. 2 ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 30 szt.
Waga 1.058 kg.
83.21