• Kategorie
  • Parametry
  • Okablowanie strukturalne

MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm PILOT Najważniejsze cechy Średnica zew/wew: Ø12mm / Ø8mm Wykonanie z MDPE grubościenne doziemne Maksy...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 5 kg.
259.00
PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 1.5M Najważniejsze cechy Typ światłowodu: jednomodowy Typ złącza: SC/APC Typ włókna światłowodowego: G....
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 16 szt.
Waga 0.1 kg.
7.29
PIGTAIL SM 9/125, SC/APC SM 0,9MM 2M G.657 Najważniejsze cechy Typ światłowodu: jednomodowy Typ złącza: SC/APC Typ włókna światłowodowe...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 6 szt.
Waga 0.1 kg.
7.50
PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1M Najważniejsze cechy: Typ światłowodu: jednomodowy Typ złącza: SC/PC Typ włókna światłowodowego: G....
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 48 szt.
Waga 0.1 kg.
9.99
ZŁĄCZE PROSTE MIKRORURA 12MM Właściwości Odporna na ciśnienie 18 bar Przezroczysta. Możliwość sprawdzenia obecności kabla Niewielki opó...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 0.01 kg.
7.90
12X Pigtail SC/UPC SM G657A2 2M Najważniejsze cechy Typ światłowodu: jednomodowy Typ złącza: SC/UPC Typ włókna światłowodowego: G657A2 ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 1 kg.
99.00
AirFlow GOLD SM SC/APC-SC/APC 657A2 1J 20M SIMPLEX Najważniejsze cechy Długość 20 metrów Wtyk SC/APC - SC/APC Patchcord SIMPLEX Konekt...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 1 kg.
59.00
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3 Najważniejsze cechy Długość: 10 metrów Wtyk SC/APC - SC...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 0.1 kg.
37.50
12X Pigtail SC/APC SM G657A2 2M Najważniejsze cechy Typ światłowodu: jednomodowy Typ złącza: SC/APC Typ włókna światłow...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 8 szt.
Waga 0.5 kg.
89.00
PIGTAIL 9/125, LC/APC SM 9/125 2M Najważniejsze cechy Typ światłowodu: jednomodowy Typ złącza: LC/APC Typ włókna światł...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 21 szt.
Waga 0.1 kg.
7.50
PIGTAIL JEDNOMODOWY SM 9/125 LC/PC 2M NAJWAŻNIEJSZE CECHY Typ światłowodu: jednomodowy Typ złącza: LC/PC Typ włókn...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 64 szt.
Waga 0.1 kg.
9.59