• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - QOLTEC

Najważniejsze cechy: 6 gniazd z bolcem uziemiającym Długość przewodu: 1,8 metra Maksymalne obciążenie: 16A/230V/3680W Sygnalizacja zasilania Wbu...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 46 szt.
Waga 1 kg.
35.00
PIGTAIL 9/125, LC/APC SM 9/125 2M Najważniejsze cechy Typ światłowodu: jednomodowy Typ złącza: LC/APC Typ włókna światł...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 21 szt.
Waga 0.1 kg.
7.50