• Wykrywacz kamer bezprzewodowych, WIFI, podsłuchów, 3G, 4G, Bluetooth SH055NV

Symbol: 12473-uniw

Kompaktowy wykrywacz kamer bezprzewodowych i podsłuchów - PRO WIFI 3G 4G RF Detektor. 8-stopniowa sygnalizacja siły sygnału. Wykrywanie rejestracji w stanie gotowości / bezczynności.

911.25
911.25
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 793 313 936

Zostaw telefon

Wykrywacz kamer bezprzewodowych, podsłuchów, 3G, 4G, Bluetooth SH055NV

 

Macie podejrzenie, że jesteście podsłuchiwani bądź podglądani? W dobie bardzo łatwego dostępu do podsłuchów oraz mini kamer szpiegowskich - jest to banalnie proste i może zostać wykorzystane wówczas, gdy się tego najmniej spodziewamy. 

Jest jednak grupa urządzeń, dzięki którym możemy spać spokojnie. Mowa o wykrywaczach urządzeń szpiegowskich takich jak: wykrywacz podsłuchów, wykrywacz kamer bezprzewodowych, WIFI, Bluetooth. 

Sprawdź czy jesteś inwigilowany?

Nasz wykrywacz to idealne urządzenie do sprawdzenia czy jesteśmy na przykład podglądani lub podsłuchiwani przez inne osoby. Z wykrywaczem podsłuchów i kamer bezprzewodowych jest to czynność szybka i łatwa. Urządzenie jest proste w obsłudze - dodatkowo używając zestawu słuchawkowego możemy to sprawdzić niemal bezszelestnie. 

Kompaktowy i dokładny

Wykrywacz kamer bezprzewodowych, podsłuchów SH055NV to lekki i poręczny detektor potrafiący z dużą dokładnością wykryć monitoring, podsłuchy, sieci WIFI, które są w naszym otoczeniu. Zakres wykrywania częstotliwości tego urządzenia to od 50 MHz ~ 6,0 GHz. Waży zaledwie 70g i z łatwością mieści się w dłoni. 

Wiele trybów ostrzegawczych

Nasz wykrywacz posiada kilka trybów ostrzegawczych. Wykrycie sygnału sygnalizowane jest dźwiękowo lub poprzez wibrację. Dodatkowo zastosowano 8-stopniową sygnalizację siły sygnału przy pomocy diod LED. 

Po prawej stronie urządzenia znajduje się pokrętło, którym regulujemy czułość odległości. Natomiast po lewej stronie wykrywacza podsłuchów mam pokrętło wyboru trybu ostrzegawczego: dźwiękowy lub wibracyjny.

Zestaw słuchawkowy

Wykrywacz kamer bezprzewodowych i podsłuchów posiada także wejście na słuchawki, które są także dołączone do całego zestawu. Dzięki zestawowi możemy wykrywać podsłuchy i kamery w sposób bardziej dyskretny, niesłyszalny dla osób trzecich. 

Wykrywanie odległości:

  • Bezprzewodowa kamera 5,8 GHz: do 0,6 metra
  • Bezprzewodowa kamera 2,4 GHz: do 2,4 metra
  • WiFi 2,4 GHz: do 3,6 metra
  • GSM 900 około 7,5 metra
  • GSM 1800 około 3,6 metra
  • CDMA około 1,2 metra
  • Smartfon 4G około 3,6 metra 

Zasilanie wykrywacza

Wykrywacz podsłuchów i kamer SH055NV zasilany jest 3 bateriami AAA. Moc: 3V DC. 

Wykrywa kamery 3G / 4G

Wykrywacz kamer bezprzewodowych, WIFI, podsłuchów, 3G, 4G, Bluetooth SH055NV potrafi wykryć i zlokalizować błąd GSM / 3G / 4G (ukryty mikrofon) i kamerę szpiegującą 3G / 4G.    

              

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia