• Categories
 • Zasilacz awaryjny UPS6000-T-ON East

The Symbol : 11891-uniw

Zasilacz UPS 6000-TON funkcjonuje w trybie online. Bez względu na warunki sieci energetycznej, UPS na bieżąco zasila podłączony sprzęt z poziomu zasobów energii zgromadzonych w wewnętrznych akumulatorach.

Typ zasilacza Online
Typ przebiegu Sinusoida
Moc skuteczna 5400W
Moc pozorna 6000VA
Akumulator 16x 7Ah/12V (112Ah)
No goods
9620.94
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Zasilacz awaryjny UPS6000-T-ON 

 • typ zasilacza: online
 • moc skuteczna: 5400W (5,4kW)
 • moc pozorna: 6000VA (6kVA)
 • napięcie wyjściowe: 230V ±5% / 50-60Hz
 • kształt napięcia wyjściowego: sinusoida
 • złącze wej/wyj: zaciski śrubowe
 • akumulator: 16x 7Ah/12V (112Ah)
 • interfejs RS-232, USB 2.0
 • wyświetlacz LCD
 • wyłącznik EPO
 • filtr przeciwzakłóceniowy EMI/RFI
 • inteligentne zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przeciążeniowe i zwarciowe
 • wymiary: 465 x 191 x 711mm

Dostawa paletowa do 48h! 

UPS6000-T-ON to profesjonalny zasilacz awaryjny marki EAST, który umożliwia kompleksową, całodobową ochronę sprzętu elektrycznego. Cechą charakterystyczną zasilacza UPS jest to, że w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej, automatycznie przełączy się na pracę z baterii podtrzymując w ten sposób pracę dedykowanych urządzeń. Urządzenie posiada wbudowany układ zasilania awaryjnego złożony z aż 16 akumulatorów w technologii AGM o pojemności 7Ah. Prezentowany zasilacz wyróżnia duży zapas energii oraz wysoka wartość współczynnika mocy, co sprawia, że zasilacz z powodzeniem może zapewniać kompleksową ochronę znacznej ilości urządzeń zachowując jednocześnie wysoką efektywność pracy. Szybką, bezproblemową komunikację z urządzeniem zapewniają użyte porty komunikacyjne USB i RS-232, a zastosowany wyłącznik EPO umożliwia podłączenie zasilacza do instalacji PPOŻ. Solidna metalowa obudowa zapewnia należytą separację podzespołów, a jej nowoczesny design ułatwia lokalizację UPS'a w docelowym miejscu pracy. Dzięki swojej funkcjonalności, zastosowanym technologiom oraz wysokiej sprawności zasilacz UPS 6000TON stanowi idealne dopełnienie instalacji elektrycznej i znajduje zastosowanie w szerokiej gamie docelowych miejsc instalacji.

Zasilacz UPS 6000-TON funkcjonuje w trybie online. Bez względu na warunki sieci energetycznej, UPS na bieżąco zasila podłączony sprzęt z poziomu zasobów energii zgromadzonych w wewnętrznych akumulatorach. Zasilacz wyposażono w czytelny wyświetlacz LCD dostarczający całości najważniejszych informacji o stanie systemu, terminal zaciskowy wyjścia zasilania oraz interfejs RS-232 i USB do połączenia z komputerem i zarządzania z poziomu aplikacji UPSmart. Zaletą UPS'a jest generowanie napięcia o przebiegu sinusoidalnym, wbudowany wyłącznik EPO oraz gwarancja współpracy z zasilaczami komputerowymi wyposażonymi w aktywny układ poprawy współczynnika mocy APFC.

Zasilacz awaryjny typu online
Zasilacz UPS 6kVA jest zasilaczem typu online. Urządzenia tego rodzaju stosowane są głównie tam, gdzie przykłada się dużą uwagę nie tylko do zapewnienia nieprzerwanego zasilania, ale także odpowiedniej jego jakości. Zasilacze on-line przetwarzają energię w sposób ciągły, oferując na wyjściu napięcie o świetnych parametrach. Ponadto całkowicie izolują podłączone do siebie urządzenia od sieci zasilającej. Parametry sieci mogą być obojętne, prąd na wyjściu zawsze będzie dostarczany z baterii, która jest też nieustannie ładowana. Falowniki instalowane w zasilaczach on-line zmieniają prąd stały w prąd zmienny, zachowując przy tym prawdziwą sinusoidę.  

Zasilacz UPS z wyświetlaczem LCD
Prezentowany zasilacz wyposażony został w przejrzysty ekran LCD, który umożliwia wyświetlanie niezbędnych informacji o zasilaczu w bardzo w przystępnej formie. Z jego pomocą użytkownik w prosty sposób może odczytać stan parametrów zasilania, poziomu naładowania baterii, jak i przeglądnąć dziennik zdarzeń. Na wyświetlaczu umieszczono również czytelne ikonki symbolizujące komunikaty awaryjne oraz ogólnoinformacyjne, których szczegółowy opis znajduje się w instrukcji.

Zastosowane interfejsy
Zasilacz wyposażono w dużą liczbę złączy, portów i interfejsów usprawniających jego działanie w zróżnicowanym środowisku instalacji. Na tylnej ścianie obudowy umiejscowiono terminal złączy śrubowych, który umożliwia podłączenie zasilania sieciowego do urządzenia oraz służy do podpięcia wybranych odbiorników końcowych lub np. listwy zasilającej. Zainstalowany w zasilaczu interfejs RS232 i USB umożliwia zestawienie UPS'a z dowolnym komputerem stacjonarnym lub laptopem i współpracę z dołączonym do zestawu intuicyjnym oprogramowaniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może bezproblemowo skonfigurować ustawienia zasilacza zgodnie z własnymi potrzebami. Dodatkowo w urządzeniu zastosowano praktyczne zabezpieczenie EPO (Emergency Power Off), za pomocą którego użytkownik w razie potrzeby może natychmiast odciąć wyjścia zasilacza od zasilania.

Wydłużony czas pracy
Za pracę na baterii odpowiedzialne są bezobsługowe akumulatory w technologii AGM i pojemności 7Ah. Ich wymiana jest łatwa, szybka i można wykonać ją samodzielnie. UPS zamknięty został w solidnej obudowie. Zasilacz może współpracować z komputerami, serwerami lub całymi sieciami komputerowymi oraz innymi odbiornikami o charakterze pojemnościowym, jak i indukcyjnym. Doskonale sprawdza się w firmach, działalności handlowej, instytucjach publicznych oraz wszędzie tam, gdzie w przypadku awarii zasilania może nastąpić ryzyko utraty danych lub uszkodzenie sprzętu.   

              

 

There is currently no comments or ratings for this product.
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question